Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О государственных лотереях в Украине

Комментарий к предложениям Президента Украины к проекту закона Украины от 09.06.2011 № 8652
Дата рассмотрения: 15.08.2012 Карта проходжения проекта

КОМЕНТАР

Пропозиції Президента України до Закону України "Про державні лотереї в Україні" від 15 серпня 2012 року за N 8652

Історія питання

Закон України "Про державні лотереї в Україні" (надалі - Закон) був прийнятий 5 липня 2012 року.

Але 15 серпня 2012 року Президент України повернув Закон до Верховної Ради із своїми пропозиціями.

Сутність Закону

Закон встановлює основні засади державного регулювання лотерейної сфери в Україні з метою створення сприятливих умов для розвитку лотерейного ринку виходячи із принципів державної монополії на випуск і проведення лотерей, соціальної спрямованості лотерей, забезпечення потреб державного бюджету, прав і законних інтересів громадян.

Стаття 1 Закону надає визначення термінам, які в ньому вживаються. Так, наприклад, лотерея - це масова гра, незалежно від її назви, умовами проведення якої передбачається розіграш призового (виграшного) фонду між її гравцями і перемога в якій має повністю або частково випадковий характер, територія проведення (розповсюдження) якої поширюється за межі однієї будівлі (споруди), незалежно від способу прийняття грошей за участь у такій грі.

Відповідно до статті 3 Закону принцип державної монополії на запровадження лотерей полягає у забороні запровадження та проведення на території України будь-яких лотерей, крім державних, які проводяться операторами лотерей, що одержали право на їх проведення, у порядку, визначеному Законом.

Опрос