Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об охранной деятельности

Комментарий к предложениям Президента Украины к проекту закона Украины от 14.07.2009 № 4824
Дата рассмотрения: 14.12.2011 Карта проходжения проекта

КОМЕНТАР

Пропозиції Президента України до Закону України "Про охоронну діяльність" від 14 грудня 2011 року за N 4824

Історія питання

Закон України "Про охоронну діяльність" (надалі - Закон) був прийнятий 8 вересня 2011 року. Але 6 жовтня 2011 року Президент України повернув Закон до Верховної Ради України із своїми пропозиціями. Закон був прийнятий із врахуванням пропозицій Президента України 17 листопада 2011 року. Однак 14 грудня 2011 року Президент України знову повернув Закон до Верховної Ради України із своїми пропозиціями

Сутність Закону

В статті 1 Закону визначається, що охоронна діяльність - це надання послуг з охорони власності та громадян. Також передбачено, що суб'єкт охоронної діяльності - це суб'єкт господарювання будь-якої форми власності, створений та зареєстрований на території України, що здійснює охоронну діяльність на підставі отриманої у встановленому порядку ліцензії.

Суб'єкт охоронної діяльності на підставі отриманої у встановленому порядку ліцензії, відповідно до статті 5 Закону, надаватиме такі охоронні послуги:

- охорона майна громадян;

- охорона майна юридичних осіб;

- охорона фізичних осіб.

Згідно статті 6 Закону охорона майна та фізичних осіб забезпечується персоналом охорони шляхом здійснення таких заходів:

- використання пунктів централізованого спостереження, технічних засобів охорони, транспорту реагування, службових собак;

Опрос