Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Закон Украины "О научной и научно-технической деятельности" относительно урегулирования научно-художественной деятельности

Проект закона Украины от 23.03.2020 № 3257
Дата рассмотрения: 23.03.2020 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до Закону України "Про наукову і науково-технічну діяльність" щодо врегулювання науково-мистецької діяльності

I. Внести до Закону України "Про наукову і науково-технічну діяльність" (Відомості Верховної Ради (ВВР), 2016, N 3, ст. 25) такі зміни:

1. Пункт 16 статті 1 викласти в редакції:

"16) наукова (науково-дослідна, науково-технологічна, науково-технічна, науково-практична, науково-мистецька) установа (далі - наукова установа) - юридична особа незалежно від організаційно-правової форми та форми власності, утворена в установленому законодавством порядку, для якої наукова та (або) науково-технічна, науково-мистецька діяльність є основною;".

2. Статтю 1 доповнити пунктом 24-1такого змісту:

"24-1) науково-мистецька спрямованість наукової та науково-педагогічної діяльності - наукова та педагогічна діяльність в університетах, академіях, інститутах, закладах післядипломної освіти і наукових установах мистецького профілю, що пов'язана з науковою та (або) науково-мистецькою діяльністю;".

3. Розділ II доповнити статтею 18-1 такого змісту:

"Стаття 18-1. Особливості функціонування Національної академії мистецтв України

Національна академія мистецтв України, а також наукові установи, що перебувають у її віданні, є науково-мистецькими установами, функціонування яких здійснюється на засадах неподільної єдності наукової і мистецької складових, що доповнюють одна одну. Особливості функціонування науково-мистецьких установ регулюються власними статутами у межах норм цього Закону.".

II. Прикінцеві положення

1. Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

2. Кабінету Міністрів України:

привести свої нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом;

забезпечити приведення міністерствами, іншими центральними органами виконавчої влади їх нормативно-правових актів у відповідність із цим Законом.

 

Голова Верховної Ради
України

 

Опрос