Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Закон Украины "О системе иновещания Украины" (относительно программной политики и территории распространения)

Проект закона Украины от 03.12.2019 № 2521
Дата рассмотрения: 03.12.2019 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до Закону України "Про систему іномовлення України" (щодо програмної політики та території розповсюдження)

Верховна Рада України постановляє:

I. Внести до статті 7 Закону України "Про систему іномовлення України" (Відомості Верховної Ради України, 2016 р., N 4, ст. 37; 2018, N 39, ст. 285) такі зміни:

1) частину першу після слів "політика МПІУ" доповнити словами "погоджується з Уповноваженим органом та";

2) частини третю, четверту викласти у такій редакції:

"3. Програми МПІУ виробляються українською мовою, а також іншими мовами залежно від доцільності та нагальності використання тієї чи іншої мови для досягнення мети діяльності МПІУ.

4. МПІУ провадить свою діяльність шляхом створення та поширення інформаційного продукту каналами супутникового, ефірного наземного аналогового і цифрового мовлення, мовлення в кабельних мережах, у мережі Інтернет.

Ефірне наземне аналогове і цифрове мовлення та мовлення в кабельних мережах здійснюються виключно за межами України, крім випадків мовлення на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей, Автономної Республіки Крим та міста Севастополь, мовлення у районах України, що межують з тимчасово окупованими територіями Донецької та Луганської областей, Автономної Республіки Крим та міста Севастополь, а також мовлення у прикордонних районах України, що межують з територією держави-агресора чи територіями інших країн, з яких поширюються програми держави-агресора шляхом наземного ефірного та/або цифрового мовлення".

II. Цей закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

 

Голова Верховної Ради
України

 

Опрос