Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в некоторые законодательные акты Украины в целях сохранения окружающей среды (относительно усиления ответственности за действия, направленные на загрязнение атмосферного воздуха и уничтожение или повреждение объектов растительного мира)

Проект закона Украины от 29.10.2019 № 2339
Дата рассмотрения: 29.10.2019 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до деяких законодавчих актів України з метою збереження довкілля (щодо посилення відповідальності за дії, спрямовані на забруднення атмосферного повітря та знищення або пошкодження об'єктів рослинного світу)

Верховна Рада України постановляє:

I. У Кримінальному кодексі України (Відомості Верховної Ради України (ВВР), 2001, N 25 - 26, ст. 131):

1. У абзаці другому частини першої статті 241 слова "від ста до двохсот" замінити словами "від тисячі восьмиста до трьох тисяч шестиста".

2. У абзаці другому частини першої статті 245 слова "від трьохсот до п'ятисот" замінити словами "від п'яти тисяч чотирьохсот до дев'яти тисяч".

II. У Кодексі України про адміністративні правопорушення (Відомості Верховної Ради УРСР, 1984, додаток до N 51, ст. 1122):

1. У статті 77:

1) У абзаці другому слова "від п'яти до п'ятнадцяти" замінити словами "від дев'яноста до двохсот семи десяти", а слова "від п'ятнадцяти до п'ятдесяти" замінити словами "від двохсот семидесяти до дев'ятиста".

2) У абзаці четвертому слова "від п'ятнадцяти до п'ятдесяти" замінити словами "від двохсот семидесяти до дев'ятиста", а слова "від тридцяти п'яти до шістдесяти" замінити словами "від шістсот тридцяти до тисячи восьмидесяти".

2. У статті 77-1:

У частині першій:

1) У абзаці першому слова "дозволу органів державного контролю у галузі охорони навколишнього природного середовища або з порушенням умов такого дозволу, а так само невжиття особою, яка одержала дозвіл на випалювання зазначеної рослинності або її залишків та опалого листя, заходів щодо своєчасного їх гасіння" замінити словами "дотримання порядку, встановленого центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері охорони навколишнього природного середовища".

2) У абзаці другому слова "від десяти до двадцяти" замінити словами "від ста восьмидесяти до трьохсот шести десяти", а слова "від п'ятдесяти до сімдесяти" замінити словами "від дев'ятиста до тисячі двохсот шести десяти".

3) У частині другій у абзаці другому слова "від двадцяти до сорока" замінити словами "від трьохсот шестидесяти до семисот двадцяти", а слова "від сімдесяти до ста" замінити словами "від тисячі двохсот шестидесяти до тисячі восьмисот".

II. Прикінцеві положення.

1. Цей Закон набирає чинності з дня наступного за днем його опублікування

2. Кабінету Міністрів України у місячний строк з дня набрання чинності цим Законом прийняти нормативно-правові акти, необхідні для реалізації цього Закону.

 

Голова Верховної Ради
України

Д. РАЗУМКОВ

Опрос