Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Закон Украины "Об аренде государственного и коммунального имущества" (относительно особенностей арендных отношений дошкольных учебных заведений)

Проект закона Украины от 29.08.2019 № 876
Дата рассмотрения: 29.08.2019 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до Закону України "Про оренду державного і комунального майна" (щодо особливостей орендних відносин дошкільних навчальних закладів)

Верховна Рада України постановляє:

I. Внести до Закону України "Про оренду державного та комунального майна" (Відомості Верховної Ради України (ВВР), 1992, N 30, ст. 416) такі зміни:

1. Абзац четвертий частини 4 статті 9 Закону після слів "(за винятком видань рекламного та еротичного характеру)," доповнити словами "дошкільного навчального закладу незалежно від підпорядкування, типу і форми власності, що надає освітні послуги,".

2. Частину четверту статті 9 після абзацу дев'ятого доповнити новим абзацом такого змісту:

"Укладення договору оренди із дошкільним навчальним закладом незалежно від підпорядкування, типу і форми власності, що надає освітні послуги, здійснюється без проведення конкурсу в порядку черговості надходження відповідних заяв до орендодавця.".

У зв'язку з цим абзаци десятий - сімнадцятий вважати відповідно абзацами одинадцятим - вісімнадцятим.

3. Частину другу статті 19 після абзацу другого доповнити новим абзацом такого змісту:

"Орендна плата для дошкільного навчального закладу незалежно від підпорядкування, типу і форми власності, що надає освітні послуги, встановлюється на умовах та в розмірі, що передбачені для встановлення орендної плати за оренду нерухомого майна для бюджетних організацій, які утримуються за рахунок державного бюджету.".

II. Прикінцеві положення.

1. Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

2. Кабінету Міністрів України протягом трьох місяців із дня опублікування цього Закону привести свої нормативно-правові акти у відповідність з цим Законом та забезпечити приведення міністерствами, іншими центральними органами виконавчої влади їх нормативно-правових актів у відповідність з цим Законом.

 

Голова Верховної Ради
України

 

Голова Комітету

А. В. Іванчук

Керівник секретаріату Комітету

Є. Я. Дятлов

Опрос