Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Закон Украины "Об особенностях осуществления права собственности в многоквартирном доме" относительно совершенствования механизма реализации прав жильцов многоквартирных домов

Проект закона Украины от 18.05.2017 № 6465
Дата рассмотрения: 18.05.2017 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до Закону України "Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку" щодо вдосконалення механізму реалізації прав мешканців багатоквартирних будинків

Верховна Рада України постановляє:

I. Статтю 5 Закону України "Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку" (Голос України, 2015, 06, 10.06.2015 N 101) доповнити новою частиною сьомою такого змісту:

"7. Використання допоміжних приміщень багатоквартирного будинку, належних до нього будівель та споруд, його прибудинкової території для розміщення закладів (підприємств) ресторанного господарства та підприємств оптової та роздрібної торгівлі алкогольними напоями здійснюється за погодженням співвласників такого багатоквартирного будинку у порядку встановленому статтею 10 цього Закону".

II. Прикінцеві положення та перехідні положення.

1. Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його офіційного опублікування.

2. Суб'єктам господарювання, які здійснюють свою діяльність в галузі ресторанного господарства та оптової та роздрібної торгівлі алкогольними напоями та які розташовані у допоміжних приміщеннях багатоквартирних будинків, належних до нього будівлях та спорудах, прибудинковій території не пізніш як через шість місяців з дня набрання чинності цим Законом здійснити необхідні заходи з метою забезпечення виконання вимог цього Закону.

3. Розташування суб'єктів господарювання, які здійснюють свою діяльність в галузі ресторанного господарства та оптової та роздрібної торгівлі алкогольними напоями у допоміжних приміщеннях багатоквартирних будинків, належних до нього будівлях та спорудах, прибудинковій території, які протягом шести місяців з дня набрання чинності цим Законом не отримали відповідного погодження у порядку передбаченому цим Законом, - забороняється.

 

Голова Верховної Ради
України

А. ПАРУБІЙ

Опрос