Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменения в статью 3 Закона Украины "О вступлении Украины в Международный валютный фонд, Международный банк реконструкции и развития, Международную финансовую корпорацию, Международную ассоциацию развития и Многостороннее агентство по гарантиям инвестиций" относительно определения обязательств Украины в рамках сотрудничества с МВФ

Проект закона Украины от 11.04.2017 № 6343
Дата рассмотрения: 11.04.2017 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення зміни до статті 3 Закону України "Про вступ України до Міжнародного валютного фонду, Міжнародного банку реконструкції та розвитку, Міжнародної фінансової корпорації, Міжнародної асоціації розвитку та Багатостороннього агентства по гарантіях інвестицій" щодо визначення зобов'язань України в рамках співпраці з МВФ

Верховна Рада України постановляє:

I. Статтю 3 Закону України "Про вступ України до Міжнародного валютного фонду, Міжнародного банку реконструкції та розвитку, Міжнародної фінансової корпорації, Міжнародної асоціації розвитку та Багатостороннього агентства по гарантіях інвестицій" (Відомості Верховної Ради України, 1992 р., N 33, ст. 474) доповнити частиною такого змісту:

"Підписання будь-якого документа, який визначає зобов'язання України в рамках співпраці з Фондом щодо соціально-економічної та фінансової політики, здійснюється Міністром фінансів України або іншою особою, уповноваженою Кабінетом Міністрів України, після попереднього схвалення Верховною Радою України.".

II. Прикінцеві положення

1. Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

2. Вважити припиненою дію Меморандуму про економічну та фінансову політику між Україною та Міжнародним валютним фондом від 2 березня 2017 року.

3. Кабінету Міністрів України подати на розгляд Верховної Ради України пропозиції щодо подальшої співпраці з Міжнародним валютним фондом.

 

Голова Верховної Ради
України

А. ПАРУБІЙ

Опрос