Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об обеспечении проведения голосования на очередных выборах депутатов городских советов и городских голов в городах Красноармейске и Мариуполе Донецкой области в 2015 году

Проект закона Украины от 29.10.2015 № 3371
Дата рассмотрения: 29.10.2015 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про забезпечення проведення голосування на чергових виборах депутатів міських рад та міських голів у містах Красноармійську та Маріуполі Донецької області у 2015 році

Цей Закон визначає порядок організації та проведення голосування на чергових виборах депутатів до міських рад та міських голів у містах Красноармійську та Маріуполі Донецької області у 2015 році.

Стаття 1. Організація і порядок голосування

1. Голосування на чергових виборах депутатів до міських рад та міських голів у містах Красноармійську та Маріуполі Донецької області у 2015 році проводиться в порядку, визначеному Законом України "Про місцеві вибори" 15 листопада 2015 року.

Стаття 2. Прикінцеві положення

1. Цей Закон набирає чинності з дня його опублікування.

2. Центральній виборчій комісії в установленому законодавством України порядку вжити заходів щодо фінансового та матеріально-технічного забезпечення підготовки та проведення виборів, вказаних у статті 1 цього Закону, за рахунок коштів Державного бюджету України.

3. Кабінету Міністрів України в межах повноважень вжити заходів щодо забезпечення фінансування виборів, вказаних у статті 1 цього Закону, за рахунок коштів Державного бюджету України.

 

Голова Верховної Ради
України

В. ГРОЙСМАН

Опрос