Идет загрузка документа (4 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в некоторые законы Украины относительно проведения международного аудита поступления и использования средств Государственного бюджета Украины и отдельно специального фонда Государственного бюджета Украины в части полученных средств от международных доноров и инвесторов

Проект закона Украины от 28.10.2015 № 3366
Дата рассмотрения: 28.10.2015 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до деяких законів України щодо проведення міжнародного аудиту надходження та використання коштів Державного бюджету України та окремо спеціального фонду Державного бюджету України в частині отриманих коштів від міжнародних донорів та інвесторів

Верховна Рада України постановляє:

I. Внести зміни до таких законів України:

1. У Законі України "Про Рахункову палату" (Відомості Верховної Ради України, 2015 р., N 36, ст. 360):

1) частину першу статті 7 доповнити новим пунктом 15 у такій редакції:

"15) організовує проведення міжнародного аудиту надходження та використання коштів Державного бюджету України та спеціального фонду Державного бюджету України в частині отриманих кредитів (позик), що залучаються Україною від іноземних держав, банків і міжнародних фінансових організацій для реалізації інвестиційних проектів;";

у зв'язку з цим пункт 15 вважати пунктом 16;

2) в абзаці четвертому статті 37 після слів "Рахункової палати" доповнити словами "разом із звітами міжнародного аудиту надходження та використання коштів Державного бюджету України та спеціального фонду Державного бюджету України в частині отриманих кредитів (позик), що залучаються Україною від іноземних держав, банків і міжнародних фінансових організацій для реалізації інвестиційних проектів".

2. Регламент Верховної Ради України, затвердженого Законом України "Про Регламент Верховної Ради України" (Відомості Верховної Ради України, 2010 р., N 14 - 15, N 16 - 17, ст. 133):

1) доповнити новою статтею 1621 такого змісту:

"Стаття 1621. Розгляд щорічного звіту про результати діяльності Рахункової палати та звіту міжнародного аудиту

1. Щорічний звіт про діяльність Рахункової палати та звіт міжнародного аудиту надходження та використання коштів Державного бюджету України та спеціального фонду Державного бюджету України в частині отриманих кредитів (позик), що залучаються Україною від іноземних держав, банків і міжнародних фінансових організацій для реалізації інвестиційних проектів розглядається не пізніше 30 червня року, наступного за звітним.

2. Голова Рахункової палати на пленарному засіданні у Верховній Раді України представляє щорічний звіт про діяльність Рахункової палати та звіт міжнародного аудиту.

3. За результатами розгляду Верховна Рада України приймає рішення щодо звіту про результати діяльності Рахункової палати та звіту міжнародного аудиту".

II. Прикінцеві положення:

1. Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

2. Кабінету Міністрів України протягом місяця з дня набрання чинності цим Законом:

привести свої нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом;

забезпечити приведення центральними органами виконавчої влади своїх нормативно-правових актів у відповідність із цим Законом.

 

Голова Верховної Ради
України

В. ГРОЙСМАН

Опрос