Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Уголовный кодекс Украины относительно нарушения правил безопасности дорожного движения

Проект закона Украины от 20.10.2015 № 3347
Дата рассмотрения: 20.10.2015 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо порушення правил безпеки дорожнього руху

Верховна Рада України постановляє:

I. Внести до Кримінального кодексу України (Відомості Верховної Ради України (ВВР), 2001, N 25 - 26, ст. 131) такі зміни:

1) статтю 286 викласти в такій редакції:

1. Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особою, яка керує транспортним засобом, що спричинило потерпілому середньої тяжкості тілесне ушкодження, -

карається штрафом від двохсот до п'ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до двох років, або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до одного року, з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк до трьох років.

2. Ті самі діяння, якщо вони спричинили смерть потерпілого або заподіяли тяжке тілесне ушкодження, -

караються позбавленням волі на строк від одного до трьох років з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк до трьох років.

3. Діяння, передбачені частиною першою цієї статті, якщо вони спричинили загибель кількох осіб, -

караються позбавленням волі на строк від трьох до п'яти років з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк до трьох років.

Примітка. Під транспортними засобами в цій статті та статтях 287, 289 і 290 слід розуміти всі види автомобілів, трактори та інші самохідні машини, трамваї і тролейбуси, а також мотоцикли та інші механічні транспортні засоби.

II. Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

III. Рекомендувати Генеральній прокуратурі України, Міністерству внутрішніх справ України, Службі безпеки України, державній судовій адміністрації України протягом одного місяця з дня опублікування цього Кодексу привести свої нормативно-правові акти у відповідність із цим Кодексом.

 

Голова Верховної Ради
України

В. ГРОЙСМАН

Опрос