Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О защите прав владельцев земельных паев

Проект закона Украины от 19.10.2015 № 3345
Дата рассмотрения: 19.10.2015 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про захист прав власників земельних паїв

1. Цей Закон встановлює розмір плати за використання земельних ресурсів.

2. Завданням цього Закону є підвищення рівня соціального захисту, захисту прав власників земельних ділянок і земельних часток (паїв) в частині плати за землю.

Стаття 1. Орендна плата за землю

1. Використання землі в Україні є платним.

2. Орендна плата за землю - це платіж, який орендар вносить орендодавцеві за користування земельною ділянкою згідно з договором оренди землі.

3. Розмір, умови і строки внесення орендної плати за землю встановлюються за згодою сторін у договорі оренди (крім строків внесення орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності, які встановлюються відповідно до Податкового кодексу України, та плати за оренду земельних ділянок сільськогосподарського призначення, земельних часток (паїв) у розмірі не менше 10 відсотків визначеної відповідно до законодавства вартості земельної ділянки, земельної частки (паю).

Стаття 2. Відповідальність платників

1. У разі невиконання зобов'язань за договором оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення, земельних часток (паїв) сторони несуть відповідальність згідно із законом та договором.

2. За порушення Закону України "Про захист прав власників земельних паїв" платники несуть відповідальність, передбачену Земельним кодексом України та законами України.

Стаття 3. Прикінцеві положення

1. Цей Закон набирає чинності з дня його опублікування.

2. Кабінету Міністрів України:

протягом одного місяця з дня набрання чинності цим Законом подати на розгляд Верховної Ради України пропозиції про внесення змін до законів України, що випливають із цього Закону;

прийняти нормативно-правові акти, необхідні для реалізації цього Закону;

протягом трьох місяців з дня набрання чинності цим Законом привести у відповідність із цим Законом свої нормативно-правові акти та забезпечити перегляд і скасування міністерствами, іншими центральними органами виконавчої влади своїх нормативно-правових актів, що суперечать цьому Закону;

протягом трьох місяців з дня набрання чинності цим Законом розробити Програму створення нових робочих місць для забезпечення зайнятості населення у рибному господарстві.

 

Голова Верховної Ради
України

В. ГРОЙСМАН

Опрос