Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в статью 1061 Гражданского кодекса Украины относительно совершенствования условий договора банковского вклада (депозита)

Проект закона Украины от 19.10.2015 № 3344
Дата рассмотрения: 19.10.2015 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до статті 1061 Цивільного кодексу України щодо вдосконалення умов договору банківського вкладу (депозиту)

Верховна Рада України постановляє:

I. Внести до статті 1061 Цивільного кодексу України (Відомості Верховної Ради України, 2003 р., NN 40 - 44, ст. 356 із наступними змінами) такі зміни:

1. частину п'яту статті 1061 викласти у такій редакції:

"5. Проценти на банківський вклад нараховуються від календарного дня, наступного за днем надходження вкладу у банк, до календарного дня, який передує його поверненню вкладникові або списання з рахунка вкладника з інших підстав.

Якщо день повернення вкладникові строкового вкладу зі спливом строку, встановленого договором банківського вкладу, припадає на вихідний, святковий або інший неробочий день, що визначений відповідно до закону, проценти на строковий вклад у встановленому договором розмірі нараховуються до календарного дня, який передує першому робочому зі спливом встановленого договором строку - дню повернення вкладу".

II. Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

 

Голова Верховної Ради
України

В. ГРОЙСМАН

Опрос