Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в статью 123 Земельного кодекса Украины относительно обязательного согласования с органами местного самоуправления передачи в пользование или в собственность земельных участков сельскохозяйственного назначения государственной собственности

Проект закона Украины от 16.10.2015 № 3340
Дата рассмотрения: 16.10.2015 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до статті 123 Земельного кодексу України щодо обов'язкового погодження з органами місцевого самоврядування передання у користування або у власність земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності

Верховна Рада України постановляє:

I. В Земельному кодексі України (Відомості Верховної Ради України (ВВР), 2002, N 3 - 4, ст. 27) частину третю статті 123 доповнити абзацом другим такого змісту:

"Забороняється передача земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності у власність або у користування для всіх потреб з підстав визначених абзацом першим цієї статті, а також у разі відсутності згоди відповідного органу місцевого самоврядування в адміністративних межах якого знаходиться земельна ділянка. Згода про передання у користування або у власність земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності оформляється в порядку прийняття рішення на сесії відповідного органу місцевого самоврядування в адміністративних межах якого знаходиться земельна ділянка".

У зв'язку з цим абзац другий вважати абзацом третім, абзац третій вважати абзацом четвертим, абзац четвертий вважати абзацом п'ятим.

II. Прикінцеві положення

1. Цей Закон набирає чинності з дня наступного за днем його опублікування.

2. Кабінету Міністрів України протягом місяця з дня набрання чинності цим Законом:

привести свої нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом;

забезпечити перегляд та приведення відповідними центральними органами виконавчої влади їх нормативно-правових актів у відповідність із цим Законом.

 

Голова Верховної Ради
України

В. ГРОЙСМАН

Опрос