Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Закон Украины "О государственной поддержке развития индустрии программной продукции" (относительно определения форм государственной поддержки развития индустрии программной продукции)

Проект закона Украины от 09.10.2015 № 3295
Дата рассмотрения: 09.10.2015 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до Закону України "Про державну підтримку розвитку індустрії програмної продукції" (щодо визначення форм державної підтримки розвитку індустрії програмної продукції)

Верховна Рада України постановляє:

I. Викласти статтю 2 Закону України "Про державну підтримку розвитку індустрії програмної продукції" (Відомості Верховної Ради (ВВР), 2013, N 47, ст. 656) в редакції такого змісту:

"Стаття 2. Форми державної підтримки та гарантії

Формами державної підтримки розвитку індустрії програмної продукції є:

встановлення особливостей оподаткування суб'єктів індустрії програмної продукції, передбачених пунктом 26-1 підрозділу 2, пунктом 10 підрозділу 4, пунктом 15 підрозділу 10 розділу XX Податкового кодексу України;

застосування методів прискореної амортизації;

стимулювання підвищення рівня заробітної плати в галузі, у тому числі шляхом зменшення розміру нарахувань на фонд оплати праці;

підвищення рівня державних замовлень;

інші форми державної підтримки, що розробляються центральним органом виконавчої влади з питань науки, інновацій та інформатизації з подальшим їх затвердженням Кабінетом Міністрів України.

Держава гарантує стабільність встановлених цим Законом форм державної підтримки на термін до 31 грудня 2023 року.

У разі зміни законодавства України з питань оподаткування до суб'єктів індустрії програмної продукції на їх вимогу застосовуються особливості оподаткування, передбачені цим Законом до внесення таких змін.".

II. Прикінцеві положення.

1. Цей Закон набирає чинності з першого числа місяця, наступного за місяцем його опублікування.

2. Кабінету Міністрів України у тримісячний строк з дня набрання чинності цим Законом:

забезпечити проведення комплексного аналізу стану системи підготовки кадрів для індустрії програмної продукції та розробити план заходів щодо покращення рівня кадрового забезпечення цієї галузі економіки;

привести власні нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом;

забезпечити перегляд і приведення міністерствами та іншими центральними органами виконавчої влади їх нормативно-правових актів у відповідність із цим Законом.

3. Встановити, що до приведення законодавства України у відповідність із цим Законом інші закони та нормативно-правові акти застосовуються у частині, що не суперечать цьому Закону.

 

Голова Верховної Ради
України

В. ГРОЙСМАН

Опрос