Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Закон Украины "Об общих началах создания и функционирования специальных (свободных) экономических зон" (относительно гарантий инвестиционной деятельности на территории свободных (специальных) экономических зон)

Проект закона Украины от 09.10.2015 № 3289
Дата рассмотрения: 09.10.2015 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до Закону України "Про загальні засади створення і функціонування спеціальних (вільних) економічних зон" (щодо гарантій інвестиційної діяльності на території вільних (спеціальних) економічних зон)

Верховна Рада України постановляє:

I. Внести до Закону України "Про загальні засади створення і функціонування спеціальних (вільних) економічних зон" (Відомості Верховної Ради України (ВВР), 2003, N 50, ст. 676, 2005, N 17 - 19, ст. 267, 2006, N22, ст. 184) наступні зміни:

1. У статті 4:

доповнити частиною другою такого змісту:

"Якщо міжнародною угодою, яку ратифіковано Україною, встановлено інші правила, ніж ті, що містяться в цьому Законі, то застосовуються правила міжнародного договору.".

2. Розділ IV викласти в наступні редакції:

"IV. Розділ. Умови функціонування спеціальної (вільної) економічної зони

Стаття 12. Принципи регулювання в спеціальній (вільній) економічній зоні

У спеціальних (вільних) економічних зонах створюються сприятливі митні умови, режим пільгового оподаткування, валютно-фінансові умови для розвитку банківсько-кредитної системи, страхування та системи державного інвестування.".

II. Прикінцеві положення.

1. Цей Закон набирає чинності з першого числа місяця, наступного за місяцем його опублікування.

2. Кабінетові Міністрів України у тримісячний строк з дня набрання чинності цим Законом:

привести власні нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом;

забезпечити перегляд і приведення міністерствами та іншими центральними органами виконавчої влади їх нормативно-правових актів у відповідність із цим Законом;

3. Встановити, що до приведення законодавства України у відповідність із цим Законом інші закони та нормативно-правові акти застосовуються у частині, що не суперечать цьому Закону.

 

Голова Верховної Ради
України

В. ГРОЙСМАН

Опрос