Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Закон Украины "О разрешительной системе в сфере хозяйственной деятельности" (относительно установления процедуры продления срока действия документа разрешительного характера)

Проект закона Украины от 05.10.2015 № 3228
Дата рассмотрения: 05.10.2015 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до Закону України "Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності" (щодо встановлення процедури продовження строку дії документа дозвільного характеру)

Верховна Рада України постановляє:

І. Внести до Закону України "Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності" від 06.09.2005 року N 2806-IV (Відомості Верховної Ради України (ВВР), 2005, N 48, ст. 483, із наступними змінами) такі зміни:

1. Доповнити статтю 4-1 частиною п'ятнадцятою такого змісту:

"15. Законом може бути встановлено можливість продовження строку дії раніше виданого документа дозвільного характеру.

У такому разі суб'єкт господарювання може подати державному адміністратору заяву про продовження строку дії документа дозвільного характеру (з додаванням оригіналу такого документа або його дубліката), але не пізніше ніж за десять робочих днів до закінчення строку дії документа дозвільного характеру.

Дозвільний орган протягом двох робочих днів з дня одержання заяви про продовження строку дії документа дозвільного характеру зобов'язаний продовжити строк дії відповідного документа дозвільного характеру та зробити про це відмітку на бланку документа дозвільного характеру.

Строк дії документа дозвільного характеру продовжується на той самий строк, на який його було видано, якщо інше не встановлено Законом.".

II. Прикінцеві положення

1. Цей Закон набирає чинності з дня його опублікування.

2. Кабінету Міністрів України у тримісячний строк з дня набрання чинності цим Законом привести свої нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом.

 

Голова Верховної Ради України 

В. Гройсман

Опрос