Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Водный кодекс Украины (относительно упрощения процедуры предоставления разрешений на специальное водопользование)

Проект закона Украины от 05.10.2015 № 3227
Дата рассмотрения: 05.10.2015 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до Водного кодексу України (щодо спрощення процедури надання дозволів на спеціальне водокористування)

Верховна Рада України постановляє:

І. Внести такі зміни до Водного кодексу України (Відомості Верховної Ради України (ВВР), 1995, N 24, ст. 189, із наступними змінами):

1. Викласти частину п'яту статті 49 у такій редакції:

"Органи, зазначені у частині другій цієї статті, зобов'язані протягом п'яти календарних днів з дня надходження заяви на отримання дозволу на спеціальне водокористування надіслати завірені ними копії відповідних документів у разі використання поверхневих вод, - до центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері розвитку водного господарства, у разі використання підземних вод - до центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері геологічного вивчення та раціонального використання надр, у разі використання водних об'єктів, віднесених до категорії лікувальних, - до центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері охорони здоров'я.".

II. Прикінцеві положення

1. Цей Закон набирає чинності з дня його опублікування.

2. Кабінету Міністрів України у тримісячний строк з дня набрання чинності цим Законом привести свої нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом.

 

Голова Верховної Ради України 

В. Гройсман

Опрос