Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Закон Украины "Об осуждении коммунистического и национал-социалистического (нацистского) тоталитарных режимов в Украине и запрете пропаганды их символики" (относительно уточнения некоторых положений)

Проект закона Украины от 05.10.2015 № 3218
Дата рассмотрения: 05.10.2015 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до Закону України "Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки"

Верховна Рада України постановляє:

I. Внести до Закону України "Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки" (Відомості Верховної Ради (ВВР), 2015, N 26, ст. 219) такі зміни:

1. Пункт 7 частини 3 статті 4 викласти у такій редакції:

"7) на державних нагородах, ювілейних медалях та інших відзнаках СРСР, УРСР та України, якими нагороджувались особи до 1991 року та протягом 1991  - 2015 років у зв'язку з річницями подій періоду Другої світової війни, у випадках особистого носіння нагородженими, а також на документах, що посвідчують нагородження ними;".

II. Прикінцеві положення

1. Цей Закон набирає чинності з наступного дня після його опублікування.

2. Кабінету Міністрів України після прийняття цього Закону у тримісячний термін:

привести свої нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом;

забезпечити прийняття нормативно-правових актів, необхідних для реалізації цього Закону;

забезпечити приведення міністерствами та іншими центральними органами виконавчої влади їх нормативно-правових актів у відповідність із цим Законом.

 

Голова Верховної Ради України 

В. Гройсман

Опрос