Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в статью 40 Закона Украины "Об общеобязательном государственном пенсионном страховании" относительно порядка определения заработка для исчисления пенсии

Проект закона Украины от 01.10.2015 № 3203
Дата рассмотрения: 01.10.2015 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до статті 40 Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" щодо порядку визначення заробітку для обчислення пенсії

Верховна Рада України постановляє:

І. Внести до Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" (Відомості Верховної Ради України, 2003, NN 49-51, ст. 376, із наступними змінами) такі зміни:

1. Абзац перший частини першої статті 40 викласти в такій редакції:

"1. Для обчислення пенсії враховується заробітна плата (дохід) за будь-які 60 календарних місяців страхового стажу підряд незалежно від перерв до 30 червня 2000 року та за весь період страхового стажу, починаючи з 1 липня 2000 року. Довідка про заробітну плату (дохід) за період страхового стажу до 30 червня 2000 року обов'язково підтверджується первинними документами, на підставі яких ця довідка була видана.".

II. Прикінцеві положення

1. Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

2. Кабінету Міністрів України:

привести свої нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом;

забезпечити приведення міністерствами та іншими центральними органами виконавчої влади своїх нормативно-правових актів у відповідність із цим Законом.

 

Голова Верховної Ради України

Опрос