Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О полной блокаде временно оккупированных территорий Украины (относительно прекращения железнодорожного, автогрузового и автобусного сообщения)

Проект закона Украины от 29.09.2015 № 3192
Дата рассмотрения: 29.09.2015 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про повну блокаду тимчасово окупованих територій України (щодо припинення залізничного, автовантажного та автобусного сполучення)

Стаття 1. Мета закону

Метою Закону є не допущення контрабанди, постачання наркотиків та зброї. посилення контролю та убезпечення громадян від проникнення диверсійних груп.

Стаття 2. Заборона залізничного, автовантажного та автобусного сполучення з тимчасово окупованими територіями

Забороняється залізничне, автовантажне та автобусне сполучення з тимчасово окупованими територіями Автономної Республіки Крим, Донецької та Луганської областей.

Дія Закону не поширюється на рух легкових автомобілів та вантажів (товарів) з гуманітарною допомогою, які ввозяться на територію виключно під контролем спеціально делегованих представників ОБСЄ або за участю представників Міжнародного Комітету Червоного Хреста і Червоного півмісяця.

Стаття 3. Заборона укладання правочинів

Забороняється укладання правочинів з фізичними/юридичними особами, які провадять підприємницьку діяльність на тимчасово окупованих територіях Автономної Республіки Крим, Донецької та Луганської областей.

Порушення встановленої заборони фізичними/юридичними особами, які провадять підприємницьку діяльність на території України, призведе до застосування до них штрафних санкцій у розмірі від 100 до 300 неоподаткованих мінімумів доходів громадян.

Стаття 4. Відновлення транспортного сполучення

У разі загрози виникнення надзвичайної ситуації або після повного звільнення від окупантів, та відновлення контролю над окупованими територіями Автономної Республіки Крим, Донецької та Луганської областей, блокада може бути знята, а транспортне сполучення відновлено повністю або частково.

Рішення про зняття блокади та відновлення транспортного сполучення приймає Ради національної безпеки та оборони України (РНБОУ).

Прикінцеві положення

1. Цей Закон набирає чинності з дня наступного, за днем його опублікування та вступає в дію через 30 днів.

2. Кабінету Міністрів України впродовж 30 днів після опублікування цього Закону привести нормативно-правові акти у відповідність до нього.

 

Голова Верховної Ради
України

В. ГРОЙСМАН

Опрос