Идет загрузка документа (4 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений и дополнений в некоторые законы Украины относительно размещения текста депутатского запроса и ответа на него

Проект закона Украины от 09.10.2015 № 3182-1
Дата рассмотрения: 09.10.2015 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін та доповнень до деяких законів України щодо розміщення тексту депутатського запиту та відповіді на нього

Верховна Рада України постановляє:

І. Внести зміни до таких законів України:

1. У Регламенті Верховної Ради України, затвердженому Законом України "Про Регламент Верховної Ради України" (Відомості Верховної Ради України, 2010 р., N 14-15, N 16-17, ст. 133, із наступними змінами):

1.1. Статтю 224 доповнити частиною третьою такого змісту:

"3. Текст депутатського запиту розміщується на офіційному веб-сайті Верховної Ради не пізніше п'яти днів з дня його оголошення. Якщо в депутатському запиті міститься інформація з обмеженим доступом, на офіційному веб-сайті Верховної Ради розміщується його короткий зміст, оголошений головуючим на пленарному засіданні Верховної Ради.";

1.2. Частину першу статті 226 викласти в такій редакції:

"1. Відповідь на депутатський запит розміщується на офіційному веб-сайті Верховної Ради. Якщо у відповіді на депутатський запит міститься інформація з обмеженим доступом, на офіційному веб-сайті Верховної Ради розміщується короткий зміст цієї відповіді. Відповідь на депутатський запит оголошується головуючим на пленарному засіданні Верховної Ради в тому разі, якщо на цьому наполягає народний депутат, який є ініціатором депутатського запиту.

2. У Законі України "Про статус народного депутата України" (Відомості Верховної Ради України, 1993 р., N 3, ст. 17, із наступними змінами):

2.1. Частину третю статті 15 доповнити абзацом другим такого змісту:

"Текст депутатського запиту розміщується на офіційному веб-сайті Верховної Ради України у порядку, що встановлений у Законі України "Про Регламент Верховної Ради України".".

2.2. Частину восьму статті 15 викласти в такій редакції:

"8. Відповідь на депутатський запит розміщується на офіційному веб-сайті Верховної Ради України у порядку, що встановлений у Законі України "Про Регламент Верховної Ради України". Відповідь на депутатський запит, внесений народним депутатом, надається відповідно Голові Верховної Ради України і народному депутату, який його вніс. Відповідь на депутатський запит, внесений групою народних депутатів, комітетом Верховної Ради України, надається відповідно Голові Верховної Ради України і народному депутату, підпис якого під запитом значиться першим, голові комітету Верховної Ради України. Відповідь надається в обов'язковому порядку і безпосередньо тим органом державної влади чи органом місцевого самоврядування, до якого було направлено запит, за підписом його керівника чи посадової особи, керівником підприємства, установи та організації, об'єднання громадян, на ім'я яких було направлено запит.".

II. Прикінцеві положення

1. Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

2. Апарату Верховної Ради України:

1) протягом двох місяців з дня набрання чинності цим Законом розмістити на офіційному веб-сайті Верховної Ради тексти депутатських запитів, які були оголошені на пленарних засіданнях Верховної Ради України VIII скликання до дня набрання чинності цим Законом;

2) протягом трьох місяців з дня набрання чинності цим Законом розмістити на офіційному веб-сайті Верховної Ради тексти відповідей на депутатські запити, які були оголошені на пленарних засіданнях Верховної Ради України VIII скликання до дня набрання чинності цим Законом.

 

Голова Верховної Ради
України

 

Опрос