Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в некоторые законы Украины относительно размещения текста депутатского запроса

Проект закона Украины от 25.09.2015 № 3182
Дата рассмотрения: 25.09.2015 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до деяких законів України щодо розміщення тексту депутатського запиту

Верховна Рада України постановляє:

1. До Регламенту Верховної Ради України, затвердженого Законом України "Про Регламент Верховної Ради України" (Відомості Верховної Ради України, 2010 р., NN 14 - 17, ст. 133 із наступними змінами), внести такі зміни:

1.1. Статтю 224 доповнити частиною третьою такого змісту:

"3. Текст депутатського запиту розміщується на офіційному веб-сайті Верховної Ради в день його оголошення. Якщо в депутатському запиті міститься інформація з обмеженим доступом, на офіційному веб-сайті Верховної Ради розміщується його короткий зміст, оголошений головуючим на пленарному засіданні Верховної Ради.";

1.2. Частину п'яту статті 225 викласти в такій редакції:

"5. Апарат Верховної Ради надсилає текст депутатського запиту до Президента України разом з відповідною постановою Верховної Ради та в той же день розміщує його на офіційному веб-сайті Верховної Ради з урахуванням обмежень, визначених у частині третій статті 224 цього Регламенту.".

2. Частину третю статті 15 Закону України "Про статус народного депутата України" (Відомості Верховної Ради України (ВВР), 1993, N 3, ст. 17 із наступними змінами) доповнити абзацом другим такого змісту:

"Текст депутатського запиту розміщується на офіційному веб-сайті Верховної Ради України у порядку, встановленому законом про регламент Верховної Ради України.".

3. Цей закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

 

Голова Верховної Ради
України

В. Гройсман 

Опрос