Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменения в статью 23 Закона Украины "О мобилизационной подготовке и мобилизации" (относительно освобождения от призыва на военную службу во время мобилизации отдельных категорий работников агропромышленного комплекса Украины)

Проект закона Украины от 18.09.2015 № 3152
Дата рассмотрения: 18.09.2015 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення зміни до статті 23 Закону України "Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію" (щодо звільнення від призову на військову службу під час мобілізації окремих категорій працівників агропромислового комплексу України)

Верховна Рада України постановляє:

I. Частину другу статті 23 Закону України "Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію" (Відомості Верховної Ради України, 2005 р., N 16, ст. 255 із наступними змінами) доповнити абзацом четвертим такого змісту:

"Призову на військову службу під час мобілізації, на особливий період не підлягають також:

Механізатори - особи, які отримали у встановленому чинним законодавством порядку посвідчення тракториста-машиніста та/або інший документ про освіту державного зразка, що дає право на роботу на сільськогосподарській техніці, та працюють в сільському господарстві на відповідних штатних посадах трактористів, трактористів-машиністів сільськогосподарського виробництва, машиністів або водіїв інших самохідних механізмів (машин). Такі особи не підлягають призову на військову службу під час мобілізації, на особливий період лише у разі, якщо вони зайняті (працюють) за фахом повний робочий день".

II. Прикінцеві та перехідні положення

1. Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

2. Військовослужбовці з числа осіб, зазначених в абзаці четвертому частини другої статті 23 Закону України "Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію" (в редакції цього Закону), призвані на військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період до набрання чинності цим Законом, підлягають звільненню, якщо вони не висловили бажання продовжувати військову службу.

3. Кабінету Міністрів України у місячний строк з дня набрання чинності цим Законом:

привести свої нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом;

забезпечити приведення міністерствами та іншими центральними органами виконавчої влади їх нормативно-правових актів у відповідність із цим Законом.

 

Голова Верховної Ради
України

В. Гройсман

Опрос