Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в статью 19 Закона Украины "Об охране детства" относительно льготного проезда детей

Проект закона Украины от 25.09.2015 № 3141-1
Дата рассмотрения: 25.09.2015 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до статті 19 Закону України "Про охорону дитинства" щодо пільгового проїзду дітей

Верховна Рада України постановляє:

І. Статтю 19 Закону України "Про охорону дитинства" (Відомості Верховної Ради України, 2001 р., N 30, ст. 142 із наступними змінами) доповнити частинами п'ятою-сьомою такого змісту:

"Діти дошкільного віку, учні і студенти загальноосвітніх, професійно-технічних та вищих навчальних закладів незалежно від підпорядкування, типів і форм власності мають право на пільговий проїзд до місця навчання і додому міським та приміським пасажирським транспортом у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.

Діти дошкільного віку, учні і студенти загальноосвітніх, професійно-технічних та вищих навчальних закладів у сільській місцевості забезпечуються транспортом до місця навчання і додому безоплатно.

Учні і студенти загальноосвітніх, професійно-технічних та вищих навчальних закладів протягом року мають право на пільговий проїзд по території України залізничним, водним, автомобільним транспортом у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.".

У зв'язку з цим частини п'яту-шістнадцяту вважати відповідно частинами восьмою-дев'ятнадцятою.

II. Прикінцеві положення

1. Цей Закон набирає чинності з 1 січня 2016 року, крім пунктів 2 і 3 цього розділу, які набирають чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

2. Кабінету Міністрів України щороку під час підготовки проекту закону про державний бюджет України на відповідний рік передбачати видатки на забезпечення пільгового проїзду дітей дошкільного віку, учнів і студентів.

3. Кабінету Міністрів України у тримісячний строк з дня опублікування цього Закону:

привести свої нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом;

забезпечити приведення міністерствами та іншими центральними органами виконавчої влади їх нормативно-правових актів у відповідність із цим Законом.

 

Голова Верховної Ради
України

 

Опрос