Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Закон Украины "О порядке выдела в натуре (на местности) земельных участков собственникам земельных долей (паев)" (относительно перехода права собственности на нераспределенные (невытребованные) земельные участки)

Проект закона Украины от 17.09.2015 № 3128
Дата рассмотрения: 17.09.2015 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до Закону України "Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)" (щодо переходу права власності на нерозподілені (невитребувані) земельні ділянки)

Верховна Рада України постановляє:

I. Внести зміни до таких законодавчих актів України:

1. У Законі України "Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)" (Відомості Верховної Ради України (ВВР), 2003, N 38, ст. 314):

1) статтю 13 доповнити абзацом другим наступного змісту:

"Нерозподілені (невитребувані) земельні ділянки, власники яких чи їх спадкоємці, станом на 1 січня 2016 року не оформили право власності на земельні частки (паї), автоматично переходять у власність територіальних громад, в залежності від адміністративно-територіальної одиниці на території якої розташовані відповідні земельні частки (паї). Для цього, відповідна територіальна громада, після вказаної дати, за власною ініціативою звертається до органу державної реєстрації речових прав на нерухоме майно".

II. Прикінцеві положення:

1. Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

2. Кабінету Міністрів України протягом шести місяців з дня опублікування цього Закону:

привести свої нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом;

забезпечити приведення міністерствами, іншими центральними органами виконавчої влади їх нормативно-правових актів у відповідність із цим Законом.

 

Голова Верховної Ради
України

В. ГРОЙСМАН

Опрос