Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в некоторые законодательные акты Украины (относительно защиты жилищных прав внутренне перемещенных лиц из числа детей-сирот и детей, лишенных родительского попечения)

Проект закона Украины от 17.09.2015 № 3122
Дата рассмотрения: 17.09.2015 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо захисту житлових прав внутрішньо переміщених осіб з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування)

Верховна Рада України постановляє:

I. У Законі України "Про житловий фонд соціального призначення" (Відомості Верховної Ради України (ВВР), 2006, N 19 - 20, ст. 159):

1. частину 2 статті 10 після пункту "б" доповнити новим пунктом такого змісту:

"в) які належать до числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, що перебувають на первинному обліку в службах у справах дітей на тимчасово окупованій території".

II. У Законі України "Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб" (Відомості Верховної Ради (ВВР), 2015, N 1, ст. 1):

1. частину 5 статті 5 викласти в такій редакції:

"5. Реєстрація або перереєстрація місця проживання внутрішньо переміщеної особи здійснюється територіальними підрозділами центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері міграції (імміграції та еміграції), а дітей-сиріт, або дітей, позбавлених батьківського піклування, переміщених з тимчасово окупованої території, у випадку відсутності їх законного представника, здійснюється такими підрозділами за обов'язкової участі органу опіки та піклування, є безкоштовною та не передбачає сплати суми державного мита, інших платежів та зборів.".

III. Прикінцеві положення

1. Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

2. Кабінету Міністрів України:

протягом трьох місяців з дня опублікування цього Закону привести свої нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом.

забезпечити прийняття нормативно-правових актів, необхідних для реалізації цього Закону.

 

Голова Верховної Ради
України

В. ГРОЙСМАН

Опрос