Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Закон Украины "О торгово-промышленных палатах в Украине" (относительно создания городских и межрайонных торгово-промышленных палат)

Проект закона Украины от 15.09.2015 № 3108
Дата рассмотрения: 15.09.2015 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до Закону України "Про торгово-промислові палати в Україні" (щодо створення міських та міжрайонних торгово-промислових палат)

Верховна Рада України постановляє:

І. Внести такі зміни до Закону України "Про торгово-промислові палати в Україні" (Відомості Верховної Ради України (ВВР), 1998, N 13, ст. 52; із наступними змінами):

1) абзац перший частини другої статті 5 викласти у наступній редакції:

"2. Торгово-промислові палати створюються на території Автономної Республіки Крим, областей, міст Києва та Севастополя (регіональні торгово-промислові палати). У межах кожної з цих адміністративно-територіальних одиниць може бути створена лише одна торгово-промислова палата, за виключенням міст обласного та республіканського підпорядкування з населенням більше, ніж 100 тисяч осіб, де можуть бути створені міські або міжрайонні торгово-промислові палати, які за своїм статусом та правами прирівнюються до регіональних торгово-промислових палат";

2) частину першу статті 6 викласти у наступній редакції:

"1. Торгово-промислова палата створюється за ініціативою не менш як 50 засновників, які знаходяться на відповідній території. Міські або міжрайонні торгово-промислові палати створюються за ініціативою не менш як 30 засновників, які знаходяться на відповідній території".

II. Прикінцеві положення

1. Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

2. Кабінету Міністрів України протягом трьох місяців з дня опублікування цього Закону привести нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом.

 

Голова Верховної Ради
України

 

Опрос