Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Бюджетный кодекс Украины относительно создания надлежащих условий для бюджетной децентрализации и усиления финансовой самостоятельности территориальных общин

Проект закона Украины от 11.09.2015 № 3071
Дата рассмотрения: 11.09.2015 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо створення належних умов для бюджетної децентралізації та посилення фінансової самостійності територіальних громад

Верховна Рада України постановляє:

І. Внести до Бюджетного кодексу України (Відомості Верховної Ради України (ВВР), 2010, N 50-51, ст. 572) (зі змінами N 666-VIII від 03.09.2015) наступні зміни:

1. У статті 29:

а) пункт 1 частини другої - виключити;

б) пункт 1-1 частини другої - виключити.

2. У статті 64:

а) у пункті 1 частини першої після слів "на доходи фізичних осіб" фразу "(крім податку на доходи фізичних осіб, визначеного пунктом 1-1 частини другої статті 29 цього Кодексу)" - виключити;

б) пункт 1-1 частини першої викласти у наступній редакції:

"1-1) 100 відсотків податку на доходи фізичних осіб, що сплачується (перераховується) згідно з Податковим кодексом України на території міста Києва та Севастополя та зараховується до бюджету міста Києва та Севастополя;".

3. У статті 66:

у пункті 1 частини першої після слів "на доходи фізичних осіб" фразу "(крім податку на доходи фізичних осіб, визначеного пунктом 1-1 частини другої статті 29 цього Кодексу)" - виключити.

4. У статті 69:

частину першу доповнити пунктом 1 такого змісту:

"1) податок на доходи фізичних осіб, що сплачується (перераховується) згідно з Податковим кодексом України у розмірі 25 відсотків на відповідній території України;".

5. У пункті 12 Розділу VI. "Прикінцеві та перехідні положення":

у підпункті 4 після слів "на доходи фізичних осіб" фразу "(крім податку на доходи фізичних осіб, визначеного пунктом 1-1 частини другої статті 29 цього Кодексу)" - виключити.

II. Прикінцеві положення.

1. Цей Закон набирає чинності з 01 січня 2016 року.

2. Кабінету Міністрів України протягом трьох місяців з дня набрання чинності привести свої нормативно-правові акти у відповідність до цього Закону.

3. Встановити, що до приведення законодавства України у відповідність із цим Законом інші закони та нормативно-правові акти застосовуються у частині, що не суперечать цьому Закону.

 

Голова Верховної Ради
України

 

Опрос