Идет загрузка документа (4 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в некоторые законы Украины относительно тарифообразования в сфере городского электрического и автомобильного транспорта

Проект закона Украины от 07.09.2015 № 3049
Дата рассмотрения: 07.09.2015 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до деяких законів України щодо тарифоутворення у сфері міського електричного та автомобільного транспорту

Верховна Рада України постановляє:

І. Внести зміни до таких законів України:

1. Частину першу статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" (Відомості Верховної Ради України, 1997 р., N 24, ст. 170 із наступними змінами) доповнити пунктом 57 такого змісту:

"57) затвердження порядку формування (розрахунку) тарифів на послуги міського електричного та автомобільного транспорту.".

2. У Законі України "Про міський електричний транспорт" (Відомості Верховної Ради України, 2004 р., N 51, ст. 548; 2014 р., N 8, ст. 88):

1) абзац сьомий частини першої статті 9 виключити;

2) частину четверту статті 14 викласти в такій редакції:

"4. Розрахунки тарифів на проїзд здійснюються відповідно до Порядку формування тарифів на послуги міського електричного транспорту, який затверджується органами місцевого самоврядування з урахуванням вимог, визначених Законом України "Про ціни і ціноутворення" та національними положеннями (стандартами) бухгалтерського обліку.".

3. У статті 10 Закону України "Про автомобільний транспорт" (Відомості Верховної Ради України, 2006 р., N 32, ст. 273):

1) доповнити статтю після частини першої новою частиною такого змісту:

"У разі встановлення рівня тарифу, який не покриває витрат, пов'язаних з перевезенням пасажирів, втрати перевізника компенсуються уповноваженим органом, яким затверджуються тарифи, за рахунок коштів місцевих бюджетів.".

У зв'язку з цим частину другу вважати частиною третьою;

2) частину третю викласти в такій редакції:

"Реалізація тарифної політики передбачає затвердження органами місцевого самоврядування порядку розрахунку тарифів за видами перевезень, який формується відповідно до вимог, визначених Законом України "Про ціни і ціноутворення" та національними положеннями (стандартами) бухгалтерського обліку.".

II. Прикінцеві положення

1. Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

2. Кабінету Міністрів України протягом трьох місяців з дня набрання чинності цим Законом:

привести власні нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом;

забезпечити приведення центральними органами виконавчої влади їх нормативно-правових актів у відповідність із цим Законом.

 

Голова Верховної Ради
України

 

Опрос