Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Налоговый кодекс Украины относительно стимулирования развития рынка бывших в употреблении товаров

Проект закона Украины от 07.09.2015 № 3046
Дата рассмотрения: 07.09.2015 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо стимулювання розвитку ринку вживаних товарів

Верховна Рада України постановляє:

I. Внести зміни до таких законодавчих актів України:

1. У Податковому кодексі України (Відомості Верховної Ради України, 2011 р., N 13-17, ст. 112):

1) пункт 189.3 статті 189 викласти у такій редакції:

"У разі якщо платник податку провадить підприємницьку діяльність з постачання вживаних товарів (комісійну торгівлю), що прийняті на комісію в осіб, які не є платниками податку на додану вартість, базою оподаткування є комісійна винагорода такого платника податку.

У випадках, коли платник податку здійснює діяльність з постачання вживаних товарів, придбаних в осіб, які не є платниками податку на додану вартість, у межах договорів, що передбачають передання права власності на такі товари, базою оподаткування є позитивна різниця між ціною продажу та ціною придбання таких товарів, визначена у порядку, встановленому цим розділом.

Датою збільшення податкових зобов'язань платника податку є дата, визначена за правилами, встановленими пунктом 187.1 статті 187 цього Кодексу.

При цьому ціна продажу вживаного транспортного засобу для платника податку визначається виходячи з договірної (контрактної) вартості, але не нижче звичайних цін.

Для цілей цього розділу вживаними товарами вважаються товари, що були в користуванні не менше року. У випадку, коли товаром є транспортний засіб, він вважається вживаним, якщо не підпадає під визначення нового транспортного засобу".

II. 1. Цей Закон набирає чинності з першого числа місяця, наступного за місяцем його опублікування.

2. Кабінету Міністрів України впродовж трьох місяців з дня набрання чинності цього Закону:

привести свої нормативно­правові акти у відповідність із цим Законом;

забезпечити приведення міністерствами та іншими центральними органами виконавчої влади їх нормативно­правових актів у відповідність із цим Законом.

 

Голова Верховної Ради
України

В. Б. Гройсман

Опрос