Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в статью 14 Закона Украины "О социальной и правовой защите военнослужащих и членов их семей" (относительно погашения государством договоров ипотеки, заключенных военнослужащими, которые были призваны на военную службу во время мобилизации, на особый период)

Проект закона Украины от 03.09.2015 № 3030
Дата рассмотрения: 03.09.2015 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до статті 14 Закону України "Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей" (щодо погашення державою договорів іпотеки, укладених військовослужбовцями, які були призвані на військову службу під час мобілізації, на особливий період)

Верховна Рада України постановляє:

I. Статтю 14 Закону України "Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей" (Відомості Верховної Ради України, 1992 р., N 15, ст. 190; 2006 р., N 51, ст. 519) доповнити пунктом 16 такого змісту:

"16. Якщо військовослужбовець, якій був призваний на військову службу під час мобілізації, на особливий період має іпотечний договір, укладений до призову, то борг за основним зобов'язанням, процентами та штрафні санкції (пеня, штраф), забезпечені іпотекою, сплачуються за рахунок коштів Державного бюджету України у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.".

II. Прикінцеві положення

1. Цей Закон набирає чинності з дня його опублікування.

2. Кабінету Міністрів України у тримісячний термін з дня набрання чинності цим Законом привести свої нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом.

 

Голова Верховної Ради
України

В. ГРОЙСМАН

Опрос