Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Налоговый кодекс Украины относительно особенностей обложения и взыскания военного сбора с денежного обеспечения военнослужащих и других лиц, принимающих непосредственное участие в антитеррористической операции

Проект закона Украины от 02.06.2015 № 2980
Дата рассмотрения: 02.06.2015 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо особливостей оподаткування та стягнення військового збору з грошового забезпечення військовослужбовців та інших осіб, які беруть безпосередню участь в антитерористичній операції

Верховна Рада України постановляє:

І. Внести до Податкового кодексу України такі зміни:

1. Пункт 162.2 статті 162 доповнити підпунктом 162.2.1 такого змісту:

"162.2.1. Тимчасово, на час проведення антитерористичної операції, не підлягають оподаткуванню військовим збором доходи у вигляді грошового забезпечення працівників правоохоронних органів, військовослужбовців та працівників Збройних Сил України, Національної гвардії України, Служби безпеки України, Служби зовнішньої розвідки України, Державної прикордонної служби України; осіб рядового, начальницького складу, військовослужбовців, працівників Міністерства внутрішніх справ України, Управління державної охорони України, Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України, інших утворених відповідно до законів України військових формувань та інших осіб, на період їх безпосередньої участі у проведенні антитерористичної операції.

Особливості обліку осіб щодо яких не застосовується стягнення військового збору з грошового забезпечення військовослужбовців та інших осіб, які беруть безпосередню участь в антитерористичній операції здійснюються у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України."

2. Пункт 161 підрозділу 10 розділу XX Перехідних положень Податкового кодексу України (Відомості Верховної Ради України, 2011 р., N 13-14, N 15-16, N 17, ст.112; 2015р., N 16, ст. 115) доповнити новим абзацом такого змісту:

"Звільняються від оподаткування збором доходи у вигляді грошового забезпечення осіб, зазначених у підпункті 162.2.1 пункту 162.2 статті 162 цього Кодексу.".

II. Прикінцеві положення

1. Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування та вводиться в дію через два місяця після його прийняття.

2. Кабінету Міністрів України протягом місяця з дня опублікування цього Закону:

привести свої нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом;

забезпечити приведення міністерствами, іншими центральними органами виконавчої влади їх нормативно-правових актів у відповідність із цим Законом.

 

Голова Верховної Ради України

В. Б. Гройсман

Опрос