Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменения в статью 25 Закона Украины "О защите персональных данных" (относительно усовершенствования системы защиты персональных данных)

Проект закона Украины от 26.05.2015 № 2959
Дата рассмотрения: 26.05.2015 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення зміни до статті 25 Закону України "Про захист персональних даних" (щодо удосконалення системи захисту персональних даних)

Верховна Рада України постановляє:

I. Доповнити частину 2 статті 25 Закону України "Про захист персональних даних" (Відомості Верховної Ради України (ВВР), 2010, N 34, ст. 481; 2014, N 14, ст. 252) новим пунктом третім такого змісту:

"3) фізичними та юридичним особами з метою сприяння Міністерству внутрішніх справ України, Генеральній прокуратурі України, Міністерству Оборони України, Державній прикордонній службі України, Службі Безпеки України, Службі зовнішньої розвідки України у здійсненні необхідних заходів спрямованих на захист державної та громадської безпеки, фінансових інтересів держави та на боротьбу з кримінальними правопорушеннями".

II. Прикінцеві та перехідні положення

1. Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

2. Кабінету Міністрів України у місячний термін з дня набрання чинності цього Закону відповідно до компетенції забезпечити приведення свої нормативно-правові актів у відповідність з цим Законом.

 

Голова Верховної Ради
України

В. ГРОЙСМАН

Опрос