Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Закон Украины "О железнодорожном транспорте" относительно усиления контроля и устранения злоупотреблений

Проект закона Украины от 21.05.2015 № 2924
Дата рассмотрения: 21.05.2015 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до Закону України "Про залізничний транспорт" щодо посилення контролю та усунення зловживань

Верховна Рада України постановляє:

I. Внести до Закону України "Про залізничний транспорт" (Відомості Верховної Ради України (ВВР), 1996, N 40, ст. 183) такі зміни:

1. У ст. 1. додати абзац чотирнадцятий наступного змісту:

"автоматизована система моніторингу переміщення залізничного рухомого складу - система нагляду та спостереження за залізничним рухомим складом, побудована на основі навігаційних систем та контролю місцезнаходження, що складається з відповідного обладнання стільникового та/або радіозв'язку, обчислювальної техніки, цифрових карт тощо.".

2. Назву Розділу III викласти наступним чином:

"БЕЗПЕКА РУХУ, ОРГАНІЗАЦІЯ ТА КОНТРОЛЬ ПЕРЕМІЩЕННЯ, ОХОРОНА ВАНТАЖІВ ТА ОБ'ЄКТІВ НА ЗАЛІЗНИЧНОМУ ТРАНСПОРТІ, ОРГАНІЗАЦІЯ ЙОГО РОБОТИ В УМОВАХ НАДЗВИЧАЙНИХ ОБСТАВИН".

3. Після ст. 11 додати ст. 11-1 наступного змісту:

"Стаття 11-1. Організація та контроль переміщення залізничного рухомого складу

Організація та контроль переміщення залізничного рухомого складу здійснюється за допомогою автоматизованої системи моніторингу переміщення залізничного рухомого складу, в рамках якої обов'язковим є встановлення на всіх локомотивах, що використовуються на території України, пристроїв контролю місцезнаходження та на всіх автономних локомотивах, первинним двигуном яких є двигун внутрішнього згоряння - пристроїв контролю витрат пального, інформація з яких в режимі реального часу автоматично передається у відповідний підрозділ центрального органу виконавчої влади в галузі транспорту, до Укрзалізниці та її органів на місцях у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.

Інформація, отримана в результаті використання автоматизованої системи моніторингу переміщення залізничного рухомого складу розміщується на офіційному веб-сайті центрального органу виконавчої влади в галузі транспорту та застосовується для оптимізації маршрутів рухомого складу, аналізу ефективності його використання, зменшення витрат пального та інших завдань перелік і порядок виконання яких встановлюється Кабінетом Міністрів України.".

II. Прикінцеві положення

1. Цей Закон набуває чинності з першого числа наступного року за роком прийняття цього Закону, але не раніше ніж через шість місяців з дня його опублікування.

2. Кабінету Міністрів України в трьохмісячний строк після прийняття цього Закону:

привести свої нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом;

розробити відповідні нормативно-правові акти для забезпечення виконання норм цього Закону;

забезпечити приведення міністерствами, іншими центральними і місцевими органами виконавчої влади своїх нормативно-правових актів у відповідність із цим Законом.

 

Голова Верховної Ради
України

В. ГРОЙСМАН

Опрос