Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в некоторые законодательные акты Украины относительно удостоверения доверенности на право участия и голосования на общих собраниях кредитных союзов

Проект закона Украины от 21.05.2015 № 2923
Дата рассмотрения: 21.05.2015 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посвідчення довіреності на право участі та голосування на загальних зборах кредитних спілок

Верховна Рада України постановляє:

Частину третю статті 14 Закону України "Про кредитні спілки" (Відомості Верховної Ради України, 2002 р., N 15, ст. 101) після абзацу третього доповнити новим абзацом такого змісту:

"Довіреність на право участі та голосування на загальних зборах членів кредитної спілки може бути посвідчена головою спостережної ради цієї кредитної спілки".

Частину п'яту статті 245 Цивільного кодексу України (Відомості Верховної Ради України, 2003 р., NN 40 - 44, ст. 356) викласти в наступній редакції:

"Довіреність на право участі та голосування на загальних зборах, видана фізичною особою, посвідчується нотаріусом або іншими посадовими особами, які вчиняють нотаріальні дії, а також може посвідчуватися депозитарною установою у визначеному Національною комісією з цінних паперів та фондового ринку порядку та в інших випадках, передбачених законом. Довіреність на право участі та голосування на загальних зборах від імені юридичної особи видається в порядку, встановленому ст. 246 цього Кодексу, та не потребує посвідчення".

Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

 

Голова Верховної Ради
України

В. ГРОЙСМАН

Опрос