Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Закон Украины "О местном самоуправлении в Украине" (относительно обеспечения права на льготный проезд наименее защищенным слоям населения)

Проект закона Украины от 20.05.2015 № 2919
Дата рассмотрения: 04.06.2015 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" (щодо забезпечення права на пільговий проїзд найменш захищеним верствам населення)

Верховна Рада України постановляє:

І. Внести до Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" (Відомості Верховної Ради України, 1997 р., N 24, ст. 170) такі зміни:

1. Пункт "а" статті 30 доповнити підпунктом 4-1 наступного змісту: "Забезпечення пільгового проїзду ветеранів праці, пенсіонерів, осіб, які супроводжують інвалідів дитинства або інвалідів першої і другої груп, а також інших категорій осіб визначених органами місцевого самоврядування, у порядку та розмірах, визначених органами місцевого самоврядування, за рахунок видатків відповідних місцевих бюджетів;"

2. Частину 1 статті 43 доповнити пунктом 38 наступного змісту: "Забезпечення пільгового проїзду учнів, вихованців, студентів та педагогічних працівників до місця навчання і додому, а також пільгового проїзду ветеранів праці, пенсіонерів, осіб, які супроводжують інвалідів дитинства або інвалідів першої і другої груп, та інших категорій осіб визначених районною, обласною радою, у порядку та розмірах, визначених рішенням районної, обласної ради, за рахунок видатків відповідних районних, обласних бюджетів;".

II. Цей Закон набирає чинності з дня його опублікування.

 

Голова Верховної Ради
України

В. Гройсман

Опрос