Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменения в статью 46 Закона Украины "О предупреждении коррупции" (относительно объема декларируемой информации лицами, уполномоченными на исполнение функций государства или местного самоуправления)

Проект закона Украины от 18.05.2015 № 2879
Дата рассмотрения: 18.05.2015 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення зміни до статті 46 Закону України "Про запобігання корупції" (щодо обсягу декларованої інформації особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування)

Верховна Рада України постановляє:

1. Частину першу статті 46 Закону України "Про запобігання корупції" (Відомості Верховної Ради України, 2014 р., N 49, ст. 2056; 2015 р., N 17, ст. 118) доповнити пунктом 13 такого змісту:

"13) активи, вказані у пунктах 2 - 9 частини першої цієї статті, які є об'єктами права власності третьої особи з метою здійснення інтересу декларанта та членів його сім'ї щодо таких активів, і декларант або члени його сім'ї фактично можуть його здійснювати, не набуваючи при цьому прав на таке майно, а саме вчиняти відносно такого майна дії, тотожні за змістом здійсненню права володіння, користування чи розпорядження ним, а також дії, що призводять до зміни або припинення прав на таке майно, не порушуючи при цьому прав власника.

Не підлягають декларуванню вказані в абзаці першому цього пункту активи, якщо вони належать на праві власності юридичній особі, згаданій у пункті 51 частини першої цієї статті, призначені для використання у її господарській діяльності і за своїми властивостями не можуть бути використані фізичною особою (промислове обладнання, спеціальна техніка тощо).".

2. Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

 

Голова Верховної Ради
України

В. ГРОЙСМАН

Опрос