Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в статью 2 Таможенного кодекса Украины относительно вступления в силу актов Кабинета Министров Украины

Проект закона Украины от 18.05.2015 № 2878
Дата рассмотрения: 18.05.2015 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до статті 2 Митного кодексу України щодо набрання чинності актами Кабінету Міністрів України

Верховна Рада України постановляє:

1. Внести до статті 2 Митного кодексу України (Відомості Верховної Ради України, 2012 р., N 44 - 48, ст. 552) такі зміни:

1) у частині першій:

слова "Кабінетом Міністрів України та" виключити;

доповнити частину абзацом такого змісту:

"Нормативно-правові акти Кабінету Міністрів України з питань державної митної справи набирають чинності через 45 днів з дня їх оприлюднення на офіційному веб-сайті Кабінету Міністрів України, якщо інше не передбачено такими актами, але не раніше дня їх оприлюднення на офіційному веб-сайті.";

2) частини третю і четверту викласти в такій редакції:

"3. Закон України, нормативно-правовий акт центрального органу виконавчої влади з питань державної митної справи, який набирає чинності з дня його офіційного опублікування, або нормативно-правовий акт Кабінету Міністрів України з питань державної митної справи, який набирає чинності з дня його оприлюднення на офіційному веб-сайті Кабінету Міністрів України, вважається чинним з 0 годин дня, наступного за днем його офіційного опублікування або оприлюднення на офіційному веб-сайті відповідно.

4. Якщо законом України або іншим нормативно-правовим актом з питань державної митної справи встановлено певний строк з дня його офіційного опублікування (оприлюднення на офіційному веб-сайті Кабінету Міністрів України - для нормативно-правового акта Кабінету Міністрів України), визначений днями, такий строк починається з 0 годин дня, наступного за днем офіційного опублікування (оприлюднення на офіційному веб-сайті Кабінету Міністрів України) зазначеного закону або акта, і закінчується о 24 годині останнього дня відповідного строку.".

2. Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

 

Голова Верховної Ради
України

В. ГРОЙСМАН

Опрос