Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Закон Украины "О местном самоуправлении в Украине" (относительно порядка и оснований роспуска исполнительного комитета сельского, поселкового, городского, районного в городе совета)

Проект закона Украины от 08.05.2015 № 2800
Дата рассмотрения: 08.05.2015 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" (щодо порядку та підстав розпуску виконавчого комітету сільської, селищної, міської, районної у місті ради)

Верховна Рада України постановляє:

I. Внести зміни до такого закону України:

1. Внести зміни до статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" (21 травня 1997 року N 280/97-ВР):

Пункт 3 частини 1 викласти в такій редакції:

"утворення виконавчого комітету ради, визначення його чисельності, затвердження персонального складу та внесення змін до складу виконавчого комітету".

2. Внести зміни до статті 51 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" (21 травня 1997 року N 280/97-ВР):

Статтю 51 доповнити частиною 10 та викласти її у такій редакції:

"Виконавчий комітет сільської, селищної, міської, районної у місті ради може бути розпущений з таких підстав і у такому порядку: 1) На пленарному засіданні сільської, селищної, міської, районної у місті ради за її рішенням. 2) За рішенням суду, яке набрало законної сили. У такому випадку, виконавчий комітет сільської, селищної, міської, районної у місті ради вважається розпущеним (таким, що припинив свою діяльність) з моменту набрання рішенням суду законної сили. Суд ухвалює рішення про розпуск виконавчого комітету сільської, селищної, міської, районної у місті ради, якщо прийде до висновку що, відповідний виконавчий комітет своїми діями та/або бездіяльністю та/або рішенням порушує права та/або інтереси особи (фізичної особи, юридичної особи, фізичної особи - підприємця), або кола осіб (фізичних осіб, юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців).

II. Прикінцеві положення.

1. Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем опублікування.

2. Кабінету Міністрів України у місячний строк з дня набрання чинності цим Законом:

привести у відповідність із цим Законом свої нормативно-правові акти;

забезпечити перегляд і скасування міністерствами та іншими органами виконавчої влади їх нормативно-правових актів, що суперечать цьому Закону.

 

Голова Верховної Ради
України

В. ГРОЙСМАН

Опрос