Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в некоторые законодательные акты Украины (относительно прав прокурора поддерживать иск и требовать разрешения спора по существу)

Проект закона Украины от 06.05.2015 № 2783
Дата рассмотрения: 06.05.2015 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо прав прокурора підтримувати позов і вимагати вирішення спору по суті)

Верховна Рада України постановляє:

І. Внести зміни до таких законодавчих актів України:

1. У статті 61 Кодексу адміністративного судочинства України (Відомості Верховної Ради України (ВВР), 2005, N 35-36, N 37, ст. 446) частину четверту викласти у такій редакції:

"4. Відмова органу, уповноваженого здійснювати відповідні функції у спірних правовідносинах, від адміністративного позову, поданого прокурором в інтересах держави, позбавляє прокурора права підтримувати позов і вимагати вирішення спору по суті".

2. У статті 46 Цивільного процесуального кодексу України (Відомості Верховної Ради України (ВВР), 2004, N 40-41, 42, ст. 492) частину четверту викласти у такій редакції:

"4. Відмова органу, уповноваженого здійснювати відповідні функції у спірних правовідносинах, від поданого прокурором в інтересах держави позову (заяви), подання ним заяви про залишення позову без розгляду позбавляє прокурора права підтримувати позов (заяву) і вимагати розгляду справи по суті".

3. У статті 29 Господарського процесуального кодексу України (Відомості Верховної Ради України (ВВР), 1992, N 6, ст. 56) частину шосту викласти у такій редакції:

"Відмова позивача від позову, поданого прокурором в інтересах держави, позбавляє прокурора права підтримувати позов і вимагати вирішення спору по суті".

II. Прикінцеві положення.

1. Цей закон набирає чинності з дня його опублікування.

 

Голова Верховної Ради
України

 

Опрос