Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в статью 588 Таможенного кодекса Украины относительно отмены привилегий в пенсионном обеспечении и назначения пенсий должностным лицам органов доходов и сборов по единым принципам начисления пенсий

Проект закона Украины от 12.05.2015 № 2767-2
Дата рассмотрения: 23.06.2015 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до статті 588 Митного кодексу України щодо скасування привілеїв у пенсійному забезпеченні та призначення пенсій посадовим особам органів доходів і зборів за єдиними принципами нарахування пенсій

З метою призначення пенсій посадовим особам органів доходів і зборів за єдиними принципами нарахування пенсій та скасування привілеїв у пенсійному забезпеченні, існування яких суперечить положенню частини другої статті 24 Конституції України, Верховна Рада України постановляє:

I. Текст статті 588 Митного кодексу України (Відомості Верховної Ради України, 2012 р., N 44-48, ст. 552 із наступними змінами) викласти у такій редакції:

"1. Пенсійне забезпечення посадових осіб та працівників органів доходів і зборів здійснюється відповідно до Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування".".

II. Прикінцеві положення

1. Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

 

Голова Верховної Ради
України

 

Опрос