Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Закон Украины "О телевидении и радиовещании" (относительно определения передач европейского производства)

Проект закона Украины от 30.04.2015 № 2766
Дата рассмотрения: 30.04.2015 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до Закону України "Про телебачення і радіомовлення" (щодо визначення передач європейського виробництва)

Верховна Рада України постановляє:

І. Внести зміни до Закону України "Про телебачення і радіомовлення" (Відомості Верховної Ради, 1994, N 10, ст. 43; в редакції Закону N 3317-IV від 12.01.2006, ВВР, 2006, N 18, ст. 155; із змінами, внесеними згідно із Законом N 145-VI від 18.03.2008, ВВР, 2008, N 18, ст. 197):

1) викласти частину четверту статті 28 у такій редакції:

"4. Ліцензіати (крім супутникового мовлення) у проміжках часу між 07.00 та 23.00 повинні дотримуватися таких пропорцій між українськими та європейськими передачами:

передачі європейського виробництва повинні становити не менше 80 відсотків загального тижневого обсягу мовлення, у тому числі не менше 50 відсотків загального тижневого обсягу мовлення - передачі українського виробництва;

у радіопрограмах музичні твори українських авторів і виконавців повинні становити не менше 50 відсотків загального щотижневого обсягу мовлення.

Для цілей цього пункту передачею європейського виробництва вважається передача, створена однією або декількома юридичними особами - резидентами країн, що ратифікували Європейську конвенцію про транскордонне мовлення. До передач європейського виробництва, крім випадків визначених цим пунктом, також відносяться передачі виготовлені на замовлення юридичних осіб - резидентів країн, що ратифікували Європейську конвенцію про транскордонне мовлення за умови, що безпосереднім виробником такої передачі також є особи - резиденти таких країн.

У випадку, якщо передача створена на замовлення або за участі однієї або декількох юридичних осіб - резидентів країни, що визнана Верховною Радою України державою-агресором (державою-окупантом), така передача не може вважатися передачею європейського чи українського виробництва".

II. Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

 

Голова Верховної Ради
 України
 

В. Гройсман 

Опрос