Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Закон Украины "Об общем среднем образовании" относительно предупреждения реорганизации и ликвидации общеобразовательных учебных заведений, расположенных в селах, поселках, и наполняемости классов

Проект закона Украины от 29.04.2015 № 2760
Дата рассмотрения: 29.04.2015 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до Закону України "Про загальну середню освіту" щодо запобігання реорганізації та ліквідації загальноосвітніх навчальних закладів, розташованих у селах, селищах, та наповнюваності класів

Верховна Рада України постановляє:

I. Внести до Закону України "Про загальну середню освіту" (Відомості Верховної Ради України, 1999 р., N 28, ст. 230) такі зміни:

1. Частину шосту статті 11 викласти у такій редакції:

"6. Реорганізація і ліквідація загальноосвітніх навчальних закладів комунальної форми власності або переданих у комунальну власність, здійснюються за рішенням органу місцевого самоврядування, у підпорядкуванні якого перебуває загальноосвітній навчальний заклад, а в сільській місцевості допускаються лише за згодою територіальної громади села, селища.

Територіальна громада вирішує питання щодо необхідності реорганізації чи ліквідації загальноосвітнього навчального закладу, розташованого у межах села, селища, шляхом проведення загальних зборах громадян у порядку, встановленому законом.

Реорганізація і ліквідація загальноосвітніх навчальних закладів державної і приватної форм власності здійснюється за рішенням за рішенням засновника (засновників).";

2. У частині другій статті 14 слова "не менше п'яти осіб" замінити словами "не менше трьох осіб".

II. Прикінцеві положення

1. Цей Закон набирає чинності з 1 вересня 2015 року, крім пункту 2 цього розділу, який набирає чинності з дня наступного за днем опублікування цього Закону.

2. Кабінету Міністрів України у тримісячний строк з дня набрання чинності цим Законом:

привести свої нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом;

забезпечити приведення міністерствами, іншими центральними органами виконавчої влади їх нормативно-правових актів у відповідність із цим Законом.

 

Голова Верховної Ради
 України
 

  

Опрос