Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в некоторые законы Украины (относительно демонополизации производства спирта)

Проект закона Украины от 28.04.2015 № 2754
Дата рассмотрения: 28.04.2015 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до деяких законів України (щодо демонополізації виробництва спирту)

Верховна Рада України постановляє:

I. Внести зміни до таких законів України:

1. Підпункт 14.1.1 пункту 14.1 статті 14 Закону України "Про державну підтримку сільського господарства України" (Відомості Верховної Ради України, 2004 р., N 49, ст. 527 з наступними змінами) доповнити новим абзацом такого змісту:

"ґ) введення будь-яких обмежень щодо виробництва сільськогосподарської продукції за формою власності суб'єктів господарювання".

2. У Законі України "Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів" (Відомості Верховної Ради України, 1995 р., N 46, ст. 345 з наступними змінами):

1) у статті 2:

у частині першій слова "може здійснюватися лише на державних підприємствах, а біоетанолу - на підприємствах усіх форм власності за наявності у них ліцензій" замінити словами "біоетанолу здійснюється підприємствами незалежно від форм власності за умови одержання ліцензії";

частину четверту виключити;

у частині п'ятій слова "на державному підприємстві" замінити словами "на підприємстві";

2) у статті 14:

у частині першій слова "здійснюються за наявності ліцензій лише державними підприємствами (організаціями), спеціально уповноваженими на це Кабінетом Міністрів України, крім оптової торгівлі спиртом етиловим на медичні та ветеринарні цілі, яка може" замінити словами "біоетанолом здійснюються підприємствами незалежно від форм власності за умови одержання ліцензій. Оптова торгівля спиртом етиловим на медичні та ветеринарні цілі може";

частини п'яту, десяту та одинадцяту виключити.

II. ПРИКІНЦЕВІ ПОЛОЖЕННЯ

1. Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

2. Кабінету Міністрів України:

привести свої нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом;

забезпечити перегляд та приведення міністерствами та іншими центральними органами виконавчої влади своїх нормативно-правових актів у відповідність із цим Законом.

 

Голова Верховної Ради
України

В. ГРОЙСМАН

Опрос