Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Налоговый кодекс Украины относительно корректировки финансового результата предприятий к обложению налогом на прибыль на суммы возвращенной возвратной финансовой помощи (ее части), полученной плательщиком налогов до 01.01.2015 года от лиц, не являющихся плательщиками налога на прибыль или имеющих льготы по этому налогу

Проект закона Украины от 28.04.2015 № 2749
Дата рассмотрения: 28.04.2015 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо коригування фінансового результату підприємств до оподаткування податком на прибуток на суми повернутої поворотної фінансової допомоги (її частини), отриманої платником податку до 01.01.2015 року від осіб, які не є платниками податку на прибуток або мають пільги з цього податку

Верховна Рада України постановляє:

I. Внести зміни до Податкового кодексу України N 2755-VI (Відомості Верховної Ради УКраїни (ВВР), 2011, N 13 - 14, N 15 - 16, N 17, ст. 112):

1. Доповнити підрозділ 4 "Особливості справляння податку на прибуток підприємств" Розділу XX "Перехідні положення" Податкового кодексу України пунктом 34 наступного змісту:

"34. Платник податку має право зменшити фінансовий результат до оподаткування у звітному податковому періоді на суму поверненої поворотної фінансової допомоги (її частини), отриманої платником податку до 01.01.2015 від осіб, які не є платниками податку на прибуток або осіб, які згідно із Податковим кодексом України мають пільги з цього податку".

II. Прикінцеві положення

1. Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

2. Кабінету Міністрів України в місячний строк з дня набрання чинності цим Законом необхідно:

привести свої нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом;

забезпечити перегляд та приведення міністерствами та іншими центральними органами виконавчої влади власних нормативно-правових актів у відповідність із цим Законом;

забезпечити перегляд і скасування міністерствами та іншими центральними органами виконавчої влади прийнятих ними нормативно-правових актів, що суперечать цьому Закону.

3. Встановити, що до приведення законодавства України у відповідність із цим Законом інші закони та нормативно-правові акти застосовуються у частині, що не суперечать цьому Закону.

 

Голова Верховної Ради
України

В. Б. ГРОЙСМАН

Опрос