Идет загрузка документа (6 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об особенностях осуществления процедур государственной закупки телекоммуникационных услуг, в том числе по трансляции радио- и телесигналов для распространения радио- и телепрограмм (за исключением услуг мобильной связи и услуг Интернет-провайдеров)

Проект закона Украины от 27.04.2015 № 2744
Дата рассмотрения: 27.04.2015 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про особливості здійснення процедур державної закупівлі телекомунікаційних послуг, у тому числі з трансляції радіо- та телесигналів для розповсюдження радіо- та телепрограм (за винятком послуг мобільного зв'язку та послуг Інтернет-провайдерів)

Цей Закон відповідно до частини четвертої статті 2 Закону України "Про здійснення державних закупівель" регулює відносини, пов'язані з особливостями здійснення процедур державної закупівлі телекомунікаційних послуг, у тому числі з трансляції радіо- та телесигналів для розповсюдження радіо- та телепрограм (за винятком послуг мобільного зв'язку та послуг Інтернет-провайдерів).

Стаття 1. Визначення термінів

1. У цьому Законі терміни вживаються у значенні, наведеному в законах України "Про здійснення державних закупівель", "Про телекомунікації" та "Про телебачення і радіомовлення".

Стаття 2. Процедура державної закупівлі телекомунікаційних послуг

1. Шляхом застосування відповідно до статті 39 Закону України "Про здійснення державних закупівель" переговорної процедури державної закупівлі здійснюється державна закупівля:

з отримання телекомунікаційних послуг з використанням абонентського номера, за яким у попередньому бюджетному періоді отримувалися телекомунікаційні послуги фіксованого телефонного зв'язку з використанням технологій проводового та/або безпроводового доступу до телекомунікаційної мережі;

з трансляції радіо- та телесигналів для розповсюдження радіо- та телепрограм у оператора телекомунікацій, зазначеного в ліцензії на мовлення.

2. Замовник протягом одного робочого дня з дня прийняття рішення про застосування переговорної процедури державної закупівлі забезпечує оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу з питань державних закупівель інформації про застосування цієї процедури.

3. Загальний строк для визначення переможця переговорної процедури державної закупівлі не повинен перевищувати трьох робочих днів з дня оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу з питань державних закупівель інформації про застосування цієї процедури.

4. Замовник акцептує пропозицію за результатами застосування переговорної процедури державної закупівлі в день визначення переможця. Повідомлення про акцепт пропозиції обов'язково безоплатно оприлюднюється на веб-порталі Уповноваженого органу з питань державних закупівель.

5. Замовник має право укласти договір про закупівлю телекомунікаційних послуг за результатами застосування переговорної процедури державної закупівлі у строк не раніше ніж через п'ять днів з дня оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу з питань державних закупівель повідомлення про акцепт пропозиції за результатами застосування переговорної процедури державної закупівлі.

Стаття 3. Договір про закупівлю телекомунікаційних послуг

1. Договір про закупівлю телекомунікаційних послуг укладається в письмовій формі відповідно до положень Цивільного кодексу України та Господарського кодексу України з урахуванням особливостей, визначених законами України "Про здійснення державних закупівель" та "Про телекомунікації", у тому числі з урахуванням установлених національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації, основних вимог до договору про надання телекомунікаційних послуг.

Стаття 4. Прикінцеві положення

1. Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

2. В абзаці восьмому пункту 2 частини четвертої статті 2 Закону України "Про здійснення державних закупівель" (Відомості Верховної Ради України, 2014 р., N 24, ст. 883, N 33, ст. 1162) слова "ретрансляції радіо- та телесигналів" замінити словами "трансляції радіо- та телесигналів для розповсюдження радіо- та телепрограм".

 

Голова Верховної Ради
України

В. ГРОЙСМАН

Опрос