Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в некоторые законодательные акты (относительно устранения законодательно установленных противоречий между разными актами законодательства)

Проект закона Украины от 23.04.2015 № 2707
Дата рассмотрения: 23.04.2015 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до деяких законодавчих актів (щодо усунення законодавчо установлених протиріч між різними актами законодавства)

Верховна Рада України постановляє:

I. Внести до Закону України "Про депозитарну систему України" від 6 липня 2012 року N 5178-VI такі зміни:

Пункт другий статті 19 викласти у такій редакції:

"2. Порядок та особливості нагляду депозитарною установою за відповідністю операцій з активами інституту спільного інвестування регламенту, проспекту емісії цінних паперів інституту спільного інвестування, статуту корпоративного інвестиційного фонду та законодавству, а також вимоги до договору про обслуговування інституту спільного інвестування встановлюються Комісією.".

II. Внести до Закону України "Про інститути спільного інвестування" (Відомості Верховної Ради (ВВР), 2013, N 29, ст. 337) такі зміни:

Пункт другий статті 68 викласти у такій редакції:

"2. Зберігачем активів інституту спільного інвестування з публічним розміщенням є депозитарна установа - банк, що має ліцензію на провадження депозитарної діяльності із зберігання активів інституту спільного інвестування, видану Комісією в установленому порядку. Укладання договору зі зберігачем на обслуговування активів інституту спільного інвестування з приватним розміщенням не є обов'язковим. У разі укладання корпоративним фондом або компанією з управління активами пайового фонду з приватним розміщенням такого договору зберігачем активів такого інституту спільного інвестування може бути депозитарна установа, що має ліцензію на провадження депозитарної діяльності із зберігання активів інституту спільного інвестування, видану Комісією в установленому порядку.".

Пункт 10 розділу IX виключити.

III. Прикінцеві положення.

1. Цей Закон набирає чинності з дня його опублікування.

2. Національній комісії з цінних паперів та фондового ринку протягом трьох місяців з дня опублікування цього Закону забезпечити приведення своїх нормативно-правових актів у відповідність із цим Законом.

 

Голова Верховної Ради
України

В. Б. ГРОЙСМАН

Опрос