Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Закон Украины "О жилищно-коммунальных услугах" (относительно начисления субсидий пенсионерам и инвалидам)

Проект закона Украины от 20.04.2015 № 2676
Дата рассмотрения: 19.06.2015 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до Закону України "Про житлово-комунальні послуги" щодо нарахування субсидій пенсіонерам та інвалідам

Верховна Рада України постановляє:

I. Частину третю статті 5 Закону України "Про житлово-комунальні послуги" (Відомості Верховної Ради України, 2004 р., N 47, ст. 514; 2012 р., N 7, ст. 53; 2013 р., N 48, ст. 682) доповнити абзацами третім - шостим такого змісту:

"Субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива призначаються та надаються структурними підрозділами з питань соціального захисту населення за спрощеною процедурою:

для непрацюючих пенсіонерів та непрацюючих інвалідів, які зареєстровані у житловому приміщенні (будинку), сім'я яких складається лише з таких осіб, - без звернення громадянина на підставі відомостей Пенсійного фонду України, інших органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, отриманих у порядку обміну інформацією;

для непрацюючих пенсіонерів та непрацюючих інвалідів, які зареєстровані у житловому приміщенні (будинку), до складу сім'ї яких входять інші особи, - за зверненням громадянина на підставі довідок про доходи зареєстрованих громадян;

для працюючих пенсіонерів та працюючих інвалідів, які зареєстровані у житловому приміщенні (будинку), сім'я яких складається лише з таких осіб або ж до складу сім'ї входять інші особи, - за зверненням громадянина на підставі довідок про доходи зареєстрованих громадян".

II. Прикінцеві положення

2. Кабінету Міністрів України у тижневий строк із дня набрання чинності цим Законом привести свої нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом.

 

Голова Верховної Ради
України

В. Гройсман

м. Київ
19 червня 2015 року
N 550-VIII 

 

Опрос