Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Закон Украины "Об электроэнергетике" относительно запрещения отключения объектов централизованного водоснабжения и водоотвода от системы энергоснабжения

Проект закона Украины от 16.04.2015 № 2653
Дата рассмотрения: 16.04.2015 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до Закону України "Про електроенергетику" щодо заборони відключення об'єктів централізованого водопостачання та водовідведення від системи енергопостачання

Верховна Рада України постановляє:

I. Внести зміни до Закону України "Про електроенергетику" (Відомості Верховної Ради України, 1998 р. N 1, із наступними змінами)

1.1. Частину першу статті п'ятої доповнити пунктом такого змісту:

заборони відключення об'єктів централізованого питного водопостачання та водовідведення від системи енергопостачання як об'єктів життєзабезпечення і стратегічного значення.

1.2. Внести зміни до частини 2 статті 24 виклавши її в такі редакції:

Енергопостачальники мають право за умови неповної оплати споживачем спожитої електричної енергії обмежити його електроспоживання до рівня екологічної броні електропостачання або за відсутності такої повністю припинити електропостачання споживачу, якщо інше не встановлено законом. Забороняється відключення від системи енергопостачання суб'єктів господарювання, які здійснюють централізоване питне водопостачання та водовідведення.

1.3. Внести зміни до частини 9 статті 26 виклавши її в такі редакції:

За умови неповної оплати за спожиту електричну енергію споживач зобов'язаний обмежити власне електроспоживання до рівня екологічної броні або повністю його припинити в разі відсутності такої, якщо інше не встановлено законом. Дана норма не поширюється на суб'єкти господарювання, які здійснюють централізоване питне водопостачання та водовідведення.

II. Прикінцеві положення

1. Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

2. Кабінету Міністрів України у місячний строк з дня набрання чинності цим Законом:

привести свої нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом;

забезпечити приведення міністерствами та іншими центральними органами виконавчої влади їх нормативно-правових актів у відповідність із цим Законом.

 

Голова Верховної Ради
України

В. ГРОЙСМАН

Опрос